"Всі моменти першого тайму, включаючи гол Ярмоленка - це удари з 25-30 метрів", - коментує Юрій Розанов перший матч із "Туном" в ефірі каналу "Футбол". "Хоча і видно було перевагу у класі, і суперник - навіть не середній, а посередній, але бігли кияни тільки в другій половині зустрічі, вже за рахунку 1:0".
Але в другому таймі голи забивалися вже чудові, і останні 15 хвилин гру можна було дивитися, розвалившись із сигареткою, і думати, чи заб'ють динамівці п'ять або шість голів. Було б треба - вони б забили.
Тепер «Динамо» вийшло на друге місце в групі, і поїде до суперника у гості з таким настроєм, що все буде добре. Начебто все нормально в чемпіонаті, ніби як перестали втрачати очки - Олег Володимирович навіть сказав, що кризи немає і її вигадали журналісти. Соромно сумніватися, що «Динамо» вийде з групи. Просто завжди існує небезпека, що при такому настрої, коли все добре виходить, пропадає почуття самокритичності. З командою в матчі у Відні це вже зіграло злий жарт".
"Та не образяться вболівальники «Динамо», але я хочу, щоб «оновлення батарейок» перед матчем з «Туном» відбулося точно, вчасно і на повну котушку. Тому що перший тайм у Києві був ніякий, і людина, яка витягнула його, був Андрій Ярмоленко. У вчорашньому матчі з «Іллічівцем» перший тайм знову був ніякий - маріупольці ні в чому не поступалися. І людиною, який витягнув цю гру, заробивши і реалізувавши пенальті був Олег Гусєв. Може бути, не діє «накачування» зарубіжних зірок? Тут дуже потрібно спрацювати так, щоб вони перейнялися відчуттям, що вихід з групи нехай і видно, але він ще не здійснився. Тому мені здається, що якщо на повну заграють Ленс і Беланда, то ніяких проблем не буде. Але поки що у мене є сумніви, чи заграють вони так", - завершує Розанов.