Київські динамівці Сергій Рибалка та Владислав Калитвинцев, віддані в оренду чеському «Словану», розповіли сайту Динамо.in.ua про звичаї, які прийняті в Ліберецькій команді.
«Кожен новачок , коли приїжджає , співає пісню. Пісню можна вибрати самому. Я співав «Руки вверх» - «Крошка моя», - зізнався Сергій .
Калитвинцев у виборі пісні не сильно відрізнявся від свого партнера. «Теж співав «Руки вверх», тільки пісню «Он тебя целует», - повідав Владислав.
«Ще один звичай - якщо ти в квадраті і найбільше набралося передач, одягаєш шапку, на якій написано на чеській мові «я лузер» або щось подібне. Ти встаєш і кажеш цю фразу. Коли тільки перейшов , тільки й був у квадраті. У цій шапці можна було і по вулиці ходити», - розповів Рибалка.
«Я коли приїхав, три рази поспіль був у шапці», - додав Калитвинцев.