Делегація «Динамо» чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль вилетіла до Луганська, переночувала в готелі «Дружба», і на автобусі, подолавши відстань у 85 кілометрів, дісталася до Свердловська (районний центр в Луганській області, населення 98 000 чоловік).
На матч проти місцевого «Шахтаря» Олег Блохін взяв 18 футболістів. У тому числі і нігерійського форварда Брауна Ідейє, який залікував пошкодження, повідомляє прес-служба клубу.
Залишилися в Києві воротар Олександр Шовковський, португальський півзахисник Велозу, конголезський нападник Дьємерсі Мбокані. Через дискваліфікацію гру пропустить Андрій Ярмоленко. У середу ці футболісти проведуть на клубній базі в Конча-Заспі тренування під керівництвом Сергія Федорова.