А як це ще трактувати? Якщо півкоманди не знають, як спілкуватися ані з тренером, ані з партнерами по команді. Невідомо, на якій мові спілкувалися Аруна з Безусом ("Я не розумію російською", як казав Джермейн Ленс), але результат очевидний. І він не є втішним для нинішнього "Динамо":
30.10.2013, 1/8 Кубку України, "Шахтар" (С) - "Динамо" 0:4