Перш, ніж сісти у літак, хорватський півзахисник «Динамо» Огнєн Вукоєвич розповів, наскільки роль капітана була для нього важливою.
- Для мене дійсно велика честь виконувати роль капітана в «Динамо». Я знаю, які легендарні футболісти виконували цю місію в різні часи - Шевченко, Шовковський, Лужний, Белькевич. Думаю, кожна дитина, яка починає грати в футбол в Україні і в Києві, хоче стати гравцем «Динамо», а бути капітаном - це і зовсім мрія! Так що хочу сказати велике спасибі тренерам, які довірили мені цю місію. Мені особливо приємно і почесно, що мені, як іноземцю, довірили бути капітаном.
- Це був ваш перший матч у ролі капітана?
- Так, повний матч, в якому я був капітаном з перших хвилин, - перший. До цього мені передавали капітанську пов'язку в другому таймі матчу з «Актобе».
- З арбітром не довелося спілкуватися протягом матчу?
- Ні, все добре. Найголовнішим було перемогти і щоб ніхто не отримав травму. Дуже багато чого вирішив перший гол, після якого гра пішла значно спокійніше і легше. Зрозуміло, що кожна команда намагається нав'язати боротьбу проти «Динамо», мотивація у всіх на високому рівні. Ми граємо два рази на тиждень, через два дні на третій, потрібно рухатися далі.