Футболісти київського
«Арсеналу
»
досі не знають, що з ними буде далі.
Про це розповів воротар столичної команди Віталій Рева.
«Розумієте, відповідей на питання «Як нам бути?» і «Що нам робити?» ніхто не може дати. У нас все одно є якийсь роботодавець. Зараз він нам каже: «До побачення, хлопці, йдіть гуляйте», - наводить слова Реви телеканал «Футбол».
«Ми сьогодні зібралися, потренувалися. Завтра ми хочемо тренуватися, а нам кажуть: «Не треба». Ми не розуміємо ситуації. Зараз я поїду до керівників і буду з ними це обговорювати, якщо вони мене приймуть. Тому що поле ніби ще є, але нам кажуть: «Вже не тренуйтеся. Йде ліквідація клубу», - зазначив кіпер.