"Я звичайно розумію, що «Металіст», який йде на першому місці в турнірній таблиці, стоїть всім поперек горла. І я розумію, що будь-які події та рішення, які шкодять «Металісту», будуть знаходити величезну кількість людей, які будуть їх підтримувати. Але остання реакція керівництва Прем'єр-Ліги на лист «Дніпра», по-моєму, викликала подив у вболівальників всієї України", - пише Костянтин Пивоваров.
"Ми вже звикли, що можна застосовувати санкції без твердих доказів, тільки на підставі комфортної впевненості. Ми звикли, що норми, записані в Регламенті змагань, можна ігнорувати, і вважати форс-мажором те, що їм не було. Тепер нам пропонують звикнути до думки, що можна змінювати правила змагань в будь-який момент, коли заманеться футбольним чиновникам. Цікаво, а чому з 16 туру? Чому не з 12 або 19? Або між 15 і 16 туром є трансферне вікно, яке дозволить команді скоригувати склад футболістів через зміни правил? А якщо з 19 туру, то чому в 16, 17, 18 турі другого кола команди грають за одними правилами, а інші 12 ігор за іншими? А чи не буде потім спокуси у чиновників щось змінити ще й заднім числом? Або, виходячи з положення в турнірній таблиці, за пару турів до закінчення чемпіонату ще щось придумати?", - запитує пан Пивоваров.
"Я не виключаю, до речі, можливості, що ми звернемося до відповідних органів, щоб перевірили, як цей пункт регламенту взагалі видозмінився, на якому етапі, і чи не було фальсифікації документів. Тому що, наскільки я знаю, на зборах клубів Прем'єр-Ліги 4 червня було прийнято рішення залишити цей пункт без змін, і на виконкомі ФФУ не було прийнято іншого рішення. Нехай піднімуть стенограми засідань і визначать, законно він був внесений до Регламенту, або була фальсифікація рішень. Від імені вболівальників «Металіста» закликаю футбольних чиновників дотримуватися правил, закону, дотримуватися здорового глузду і не відкривати ящик Пандори", - додав віце-президент харків'ян.