Микола Павлов: «Мені здається, що Ярмоленко наступив не навмисно»

Динамо Київ 31 Жовтня, 11:50
Головний тренер маріупольців прокоментував грубу гру Андрія Ярмоленка у матчі «Динамо» - «Іллічівець», коли динамівець наступив на Ємельянова двома ногами.

- Мені здається, що Андрій міг щось зробити, щоб не наступити хоча б двома ногами - це однозначно. Я б не сказав, що це було упереджено, але просто матч так складався, що Ярмоленко не впорався зі своїми емоціями. Вони ж, напевно, не з таким рахунком розраховували у нас виграти. Але ми працюємо над силовими якостями, і мабуть прес у Роми виявився такий, що Андрій не зміг його пошкодити, - сказав Павлов в ефірі телеканалу «Футбол».

Нагадаємо, що Ярмоленко вибачився перед Ємельяновим після матчу. «Ярмоленко після матчу проходив біля роздягальні, попросив вибачення», - заявив Ємельянов.