18 липня Дієго де Соуза Андраде підписав контракт з "Металістом" строком на 4 роки.Після тривалого перельоту футболіст прибув на стадіон і підписав контракт з "Металістом". Після чого поділився своїми першими емоціями від перебування в Харкові.
-Дієго, як довго тривали переговори по твоєму трансферу? І, скажи, ти задоволений підсумком?
Що сказати... Я дійсно дуже задоволений. Мені було дуже приємно, коли я дізнався про інтерес з боку "Металіста". Я багато розмовляв з Клейтоном і чув від нього тільки хороше на адресу клубу, керівництва та вболівальників.
І-з Клейтоном ви грали разом у "Палмейрасі". Вам комфортно разом на полі?
У нас були славні часи в "Палмейрасі". Ми грали плече до плеча і показували непоганий футбол (посміхається) Я радий, що незабаром наша зв'язка знову зможе показати себе на полі.
-Участь "Металіста" у Лізі Чемпіонів зіграла важливу роль при переході?
Безумовно. Ліга Чемпіонів - видатний турнір. Кожен футболіст мріє хоч раз в ньому зіграти. А я сподіваюся допомогти "Металісту" в матчах Ліги Чемпіонів.
-Як відчуваєш по собі, коли зможеш дебютувати в новій команді?
Чесно кажучи, мені хочеться швидше влитися в колектив і вийти на поле в новій команді. Я думаю, що довго чекати не доведеться!
Слід додати, що Дієго Соуза почав свою кар'єру в клубі «Флуміненсе». Також бразилець виступав за португальську «Бенфіку», бразильські "Фламенго", "Греміо", «Палмейрас», «Атлетіко Мінейро», «Васко да Гама», «Крузейро».
Джерело: 1927.com.ua , за матеріалами: http://ua.metalist.ua/