Сергій Сидорчук: "Грати за збірну своєї країни - мрія кожного футболіста"

Динамо Київ 31 Жовтня, 19:52
Сергій Сидорчук став гостем редакції Sport.ua

Півзахисник київського "Динамо" Сергій Сидорчук став гостем редакціі видання Sport.ua та відповів на питання читачів:





- Сергію, що ви можете сказати про кубкову гру із свердловським "Шахтарем"? До речі, нам відомо, що за другу команду "Металурга" ви дебютували саме у грі проти команди із Свердловська.

- Це дійсно так. Приблизно років 6 назад ми приїхали у Свердловськ та програли 1:3. Я тоді грав хвилин 70, а Коваль вийшов на заміну десь хвилині на 88-й.



- Тобто, і ви, і Максим дебютували у тому матчі?

- Саме так. Нещодавно згадували це як раз. У кубковому матчі для нас було дуже важливо зіграти в основі.



- Напевно, усі розуміли, що це команда другої ліги? 

- Хочу сказати, що коли виходили на гру, ми не думали, що буде легко. Це 1/8 Кубку, треба проходити далі. Саме так і сталося. "Шахтар" показав себе дуже добре і у першому таймі нам було важко. І я не в усіх епізодах зробив все, що міг..



- Щось ви собою не дуже задоволені. Що вам каже Блохін?

- Олег Володимирович не буде за очі щось говорити. Якщо йому щось не подобається, він підійде і все скаже.



- Сергію, давайте поговоримо про те, як ви стали займатися футболом? Вас у спортивну школу привели батьки, чи ви самі хотіли стати футболістом?

- Якось ми з батьком сиділи, дивилися телевізор. По нашому запорізькому телебаченню йшла реклама про спортивні школи. Батько запитав мене, чи не хочу я грати у футбол. Я відповів, що можна спробувати. Тоді ми як раз потрапили на набір. Прийшли в один день з Максом Ковалем. Ось ми з ним і зараз товаришуємо (посміхається)



- У якому амплуа ви хотіли грати?

- До сьомого класу я був центральним захисником. А вже потім наш тренер Віктор Трегубов сказав мені грати на позиції опорного півзахисника. Ми на цій позиції грали разом із Кривцовим, який зараз у Шахтарі.



- У чому феномен запорізької школи? І вас, і Степаненко, і Кривцова, і Коваля, і Цурікова вважають майбутнім українського футболу.

- У нас дуже сильна дитяча футбольна школа, дуже хороші тренери. Також, наш колишній президент Ігор Дворецький. Він робить ставку на своїх вихованців. Завдяки йому у нас була змога дебютувати в УПЛ в 16 років, в 17..



- Ви зараз слідкуєте за виступами "Металурга"?

- Мені подобалося, як команда грала при Пучкові. Але головне - результат, а його, на жаль, поки не має.



- В "Динамо" зараз теж не той період, коли всі задоволені. Багато розмов про відставку Блохіна. Це відчувається з середини команди?

- Такого пригнічення у команди не було. Але ми дуже переживали через те, що ми не забивали все, що були повинні забивати, що втрачали очки, що розчаровували вболівальників. Київське "Динамо" - це команда, яка повинна завжди ставити перед собою найвищі цілі.



- Ви знаєте свої сильні та слабкі сторони?

- Знаю, але не скажу (посміхається)



- Хто із ваших колишніх тренерів дав вам у професійному плані більш за всіх?

- Мій перший тренер Ігор Тригубов. Ми і зараз дуже добре спілкуємося. Перед кожним Новим роком ми збираємося всім випуском, граємо у футбол.



- З ким із "Динамо" ви товаришуєте?

- З Максом Ковалем, Романом Безусом та Андрієм Ярмоленко. Разом дивимося футбол, спілкуємося на різні теми.



- А з ким ви живите на базі?

- З Андрієм Цуріковим.



- До речі, Андрій не переживає через те, що не потрапляє до складу "Динамо"?

- Я не знаю. Звичайно, йому хочеться грати, але він розуміє, що це за клуб.



- У якому європейському клубі ви в дитинсиві мріяли грати?

- У "Мілані" та "Ліверпулі". Зараз більш за всіх подобається "Ліверпуль" та Стівен Джерард.



- Коли Україна грала з Англією, не просили Максима Коваля взяти для вас футболку Стівена?

- Ні. Може, ще буде можливість і я особисто на полі його привітаю.



- Слова гімну України знаєте?

- Так. Нас Анатолій Бузник примушував вчити. Зараз знаємо, співаємо



- Михайло Фоменко слідкує за вашими виступами у "Динамо". Які почуття будуть у вас, якщо вас викличуть до збірної?

- Звичайно, що найкращі. Кожен футболіст мріє грати за збірну своєї країни.



- Ким ви хочете стати у майбутньому?

- Я так далеко ще не дійшов, не думав. Звичайно, хочеться залишитися у футболі.



- Що вам подобається окрім футболу? Чим займаєтеся у вільний час?

- Я проводжу свій вільний час зі своєю дівчиною. У Києві дуже багато гарних місць, де можна насолоджуватися природою та пейзажами.



- Яке місце у Києві для вас найулюбленіше?

- Мені дуже подобається Маріїнський парк. Особливо восени.