U-21. «Олімпік» - «Динамо»: суддівські призначення

Динамо Київ 19 Листопада, 08:44
Комітет арбітрів ФФУ затвердив бригаду арбітрів на матч 15-го туру чемпіонату U-21 «Олімпік» - «Динамо».

Головний арбітр:

Анатолій Абдула (Харків).

Асистент 1:

Олександр Якименко (Київ).

Асистент 2:

Леонід Ярмолинський (Київ).

4-й арбітр:

Володимир Новохатній (Київ).

Спостерігач арбітражу:

Олег Первушкін (Черкаси).