«Щасливий, що ми змогли проявити характер. Обіграти такого гранда, як «Динамо» Київ. Я вдячний хлопцям, що вони виконали ті настанови, які ми їм давали на матч. Ми грали від оборони на швидких контратаках. Це те, що в нас вийшло сьогодні. Гордий своїми хлопцями, дякую їм за гру».
Юрій Вернидуб: «Гордий своїми хлопцями»
Тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб в ефірі телеканалу «Футбол» прокоментував перемогу своїх підопічних в матчі з київським «Динамо».