Блохін: "Ви вже задрали зі своєю відставкою". ВIДЕО

Динамо Київ 3 Листопада, 20:43
Тренер "Динамо" після логічного питання (у світі останніх заяв Ігоря Суркіса) журналіста каналу "Футбол" почав лютувати.

"Яка відставка? Ви вже задрали зі своєю відставкою", - ледве не з’їв заживо журналіста Олег Блохін. "Візьміть та напишіть - Блохін пішов у відставку. Не дочекаєтесь, хлопці".

"Чому поразка «Динамо» катастрофічна, а «Шахтаря» - ні? Чому ви Луческу не питаєте про відставку - він теж 2:0 програв! Відставка... Не дочекаєтесь. Совість треба мати".