"Яка відставка? Ви вже задрали зі своєю відставкою", - ледве не з’їв заживо журналіста Олег Блохін. "Візьміть та напишіть - Блохін пішов у відставку. Не дочекаєтесь, хлопці".
"Чому поразка «Динамо» катастрофічна, а «Шахтаря» - ні? Чому ви Луческу не питаєте про відставку - він теж 2:0 програв! Відставка... Не дочекаєтесь. Совість треба мати".