Наставник «Говерли» продовжив тему про свою прихильність до об'єднаного чемпіонату України та Росії.
«Виступаю за те, щоб матчі вітчизняної прем'єр-ліги проводили іноземні арбітри протягом трьох наступних років. А наші судді нехай проводять матчі за межами країни.Таким чином досягнемо неупередженості, якихось інших речей», – підкреслив В’ячеслав Грозний.
«Тому тепер хочу і підтримую об'єднаний чемпіонат – це дозволить реанімувати футбол в регіонах, де він зник. Яким чином, а от якщо сума в 100 мільйонів доларів від об'єднаної ліги піде на розвиток вітчизняного футболу, то це дозволить підняти такі команди, які зникли в регіонах – Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській областях, відновити роботу дитячих шкіл», – сказав Грозний.