Дем`яненко: "Блохін ж сам не вийде на поле, щоб забивати"

Динамо Київ 4 Листопада, 18:27
Колишній гравець київського "Динамо" Анатолій Дем'яненко прокоментував поразку киян у матчі з луганською "Зорею" у 15-му турі української прем'єр-ліги, розповів про настрій середняків і побажав повернення в чемпіонат "Арсеналу".

Колишній гравець київського "Динамо" Анатолій Дем'яненко прокоментував поразку киян у матчі з луганською "Зорею" у 15-му турі української прем'єр-ліги, розповів про настрій середняків і побажав повернення в чемпіонат "Арсеналу".





"Перш за все, не порадував результат "Динамо". Якщо команда претендує на перше місце в таблиці, то такого суперника, як "Зоря", повинні обігравати. Здивувала позиція деяких журналістів, заданої в черговий раз Блохіну питання про відставку. Але ж головний тренер сам не виходитиме на поле, щоб реалізовувати створені моменти, щоб вигравати, потрібно реалізовувати свої моменти, на жаль, в "Динамо" з цим проблеми, з чим це пов'язано, складно сказати. Але, принаймні, кияни їх створюють, причому регулярно, у великій кількості. Коли гравці навчаться їх реалізовувати, тоді і предмету для розмов не буде.



Думаю, рівень української першості постійно зростає. Середняки навчилися налаштовуватися на команди з верхньої частини таблиці і регулярно відбирають у них очки. І зараз вже прохідних ігор практично ми не спостерігаємо. Команди з середини турнірної таблиці в таких матчах намагаються проявити себе якнайкраще, і часто у них це виходить.



Чи можна чекати сюрпризів у решті трьох турах? Думаю, вони будуть. Крім того, сподіваюся, що зуміє продовжити виступ київський " Арсенал". Немає більше "Кривбасу". Від таких метаморфоз насамперед страждають вболівальники. І футбольним організаціям укупі з самими клубами варто подумати передусім про них. Інакше навіщо створювати подібні клуби".