Напередодні матчу Ліги чемпіонів проти німецького "Байєра" сайт Football.ua поспілкувався із президентом клубу Рінатом Ахметовим. Серед інших пролунало і таке запитання: "Якщо б Ви могли вийти на поле, чи зробили би це?".
"Якщо б я вийшов не поле, ми би точно програли. Мені бажано цього не робити", - була відповідь.