Блаттеру шкода Україну та Францію

Динамо Київ 6 Листопада, 10:16
Співчутливий президент ФІФА Йозеф Блаттер висловив жаль з приводу системи відбору на Чемпіонат світу, коли потрібно проводити стикові матчі.

"Коли команда залишає відбір за підсумками всього двох матчів - це справжня драма. Вважаю, що це добре для телебачення, для видовищності гри, але думаю, що нам треба буде знайти рішення, коли стикові матчі не будемо проводити.

Такий плей-оф виходить більш напруженим, але для переможених це дуже важке випробування", - зазначив Блаттер за тиждень до перших стикових матчів кваліфікації на ЧС-2014 (перший бій вже 15-го листопада).

Раніше президент УЄФА висунув пропозицію, щоб на Мундіалях грало 40 збірних, а не 32, як зараз.

Нагадаємо, на ЧС-2014 вже потрапили 20 збірних внаслідок відбору, а також господар турніру Бразилія, решту 11 путівок розігрують у стикових поєдинках.