«Тренування тут ще не проводили. На штучному газоні «Спартак» вміє грати, ми не вміємо. Але на Лужниках грали, і нічого страшного. Головне, щоб команда грала», - відповів для початку Олег Блохін на питання про штучне покритті на «Тун Арені».
«Усі суперники у нас в групі однакові, приблизно рівні. Якщо не вигравали і не граєш у футбол, то, напевно, важко зовсім «.
«Після «Зорі», чесно кажучи, не знав що говорити. Я б навіть уявити не міг цієї поразки. Футболісти теж прекрасно розуміють, що повинні вигравати. Те, що відбулося в Луганську - нещастя. Але потрібно перебудовуватися, дивитися вперед. Якби тренер міг передбачити, що станеться подібне, то, напевно, ми «соломку підстелили б». Про що Саші Шовковському говорити? Краще не чіпати. Він і сам розуміє, що його смикати. Стратити? Можна стратити. Я не знаю, як виправити такі помилки, як та, яку допустив він. Це просто людська трагедія. Чому ви не запитаєте, з яких причин стільки моментів не використали? Провинність воротаря завжди видніше, ніж промахи нападників».
«Ми повинні виграти і все. Які якості нам допоможуть? Я вже втомився відповідати на такі питання. Естетика, тактика, командна гра - все, говорять, немає. Говорили про індивідуальні якості. Ось я коли забивав Баварії - обіграв п'ятьох, забив. Але не може одна людина обіграти всіх. Є індивідуальна майстерність, навчити яким я не можу. Форварда купують, щоб він забивав м'ячі. Якщо він не забиває, то, значить, не виконує свою роботу. Але я не відмовляюся від тих людей, кого запросив, вони всі грають».
«Гармаш повернеться до кінця листопада? Дадуть команду лікарі, що він готовий, тоді будемо розмовляти. Зараз він займається індивідуально. До того ж розраховувати, що він відразу заграє після повернення, після такої операції, важко, я по собі знаю. Взагалі, всі 19 гравців здорові і готові грати».