Несмачний: «У «Динамо» поки не видно осмисленості в командних діях»

Динамо Київ 7 Листопада, 07:56
Екс-захисник київського «Динамо» Андрій Несмачний поділився думками щодо майбутньої гри біло-синіх проти швейцарського «Туну» в рамках групового етапу Ліги Європи.

Екс-захисник київського

«Динам

о»  Андрій Несмачний поділився думками щодо майбутньої гри біло-синіх проти швейцарського

«Тун

у» в рамках групового етапу Ліги Європи.

«Думаю, цей матч буде не з легких. По-перше, кияни грають на виїзді, а по-друге, свої корективи може внести штучне поле «Арени Тун». Та й без цього є ряд факторів, які явно не боці киян.

На жаль, поки що не спостерігається командної гри. Є індивідуальні дії окремих виконавців, які час від часу призводять до потрібного результату. Особливо це помітно при творенні. Наприклад, у матчі з «Зорею» атака не зуміла підібрати ключі до масованої оборони суперника. Осмисленості поки не видно», - говорить Несмачний.