Екс-захисник київського
«Динам
о» Андрій Несмачний поділився думками щодо майбутньої гри біло-синіх проти швейцарського
«Тун
у» в рамках групового етапу Ліги Європи.
«Думаю, цей матч буде не з легких. По-перше, кияни грають на виїзді, а по-друге, свої корективи може внести штучне поле «Арени Тун». Та й без цього є ряд факторів, які явно не боці киян.
На жаль, поки що не спостерігається командної гри. Є індивідуальні дії окремих виконавців, які час від часу призводять до потрібного результату. Особливо це помітно при творенні. Наприклад, у матчі з «Зорею» атака не зуміла підібрати ключі до масованої оборони суперника. Осмисленості поки не видно», - говорить Несмачний.