Екс-гравець київського
«Динамо
» Володимир Шаран поділився очікуваннями від гри
«біло-синіх» в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти швейцарського «Тун
у».
«У якому б психологічному стані не перебувала команда, матч у єврокубках багато до чого зобов'язує. Думаю, ті ж легіонери захочуть показати себе з кращого боку на міжнародній арені. Вважаю, «Динамо» зобов'язане обігрувати швейцарську команду.
На мій погляд, основна проблема - реалізація гольових моментів. Також є невеликі розриви між лініями. У «Динамо» не спостерігається командної гри. Багато що також залежить від того, який мікроклімат зараз в київському колективі», - підкреслює Шаран.