Шаран: «Основна проблема «Динамо» - реалізація гольових моментів»

Динамо Київ 7 Листопада, 08:03
Екс-гравець київського «Динамо» Володимир Шаран поділився очікуваннями від гри «біло-синіх» в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти швейцарського «Туну».

Екс-гравець київського

«Динамо

» Володимир Шаран поділився очікуваннями від гри

«біло-синіх» в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти швейцарського «Тун

у».

«У якому б психологічному стані не перебувала команда, матч у єврокубках багато до чого зобов'язує. Думаю, ті ж легіонери захочуть показати себе з кращого боку на міжнародній арені. Вважаю, «Динамо» зобов'язане обігрувати швейцарську команду.

На мій погляд, основна проблема - реалізація гольових моментів. Також є невеликі розриви між лініями. У «Динамо» не спостерігається командної гри. Багато що також залежить від того, який мікроклімат зараз в київському колективі», - підкреслює Шаран.