«Я знаю про «Туні» не так багато, адже коли я грав у Швейцарії, то ця команда не виступала у вищому дивізіоні. Тим не менш, я бачив київський матч «Динамо» з «Туном». Це гарна команда. У мене є багато друзів там. Зокрема - голкіпер Фавр, з який грали пліч-о-пліч у «Ксамаксі».
Ми вирушаємо до Швейцарії з думками про перемогу. Незважаючи на те, що напередодні матчу ми не тренувалися на штучному покритті, не думаю, що це стане проблемою. Футболісти зроблять все, щоб проявити свої найкращі якості».