Рамос: про "Динамо" не знаю, "языками не владею" (с)

Динамо Київ 7 Листопада, 15:15
Тренер "Дніпра" відхрещується від "гарячого стільця" тренера київського клубу.

Про це в своєму Твіттері написав відомий журналіст та телекоментатор каналу "2+2" Роман Бебех. За його словами, він вже запитував у Хуанде Рамоса, чи довелося йому вже почути про своє наступне місце роботи. Однак "Містер" відповів так, як і написав нижче журналіст: 

 

"Я поки не вивчив укр мову тому про чутки щодо Динамо нічого не читав"

Х. Рамос. Висновки за вами.

З приводу Рамоса в Динамо, запитував у нього про цю тему ще в

Португалії. Відповідь була неоднозначна