На питання, як йому "Динамо" у матчі з "Зорею", Артем відповів у своєму профілю на Instagram: "Я ж не експерт, як Вітя Леоненко ... За матчами "Динамо" стежу, звичайно. Для мене це рідний клуб".
Нагадаємо, що Мілевський зі скандалом покинув «Динамо», не зумівши знайти спільну мову з Олегом Блохіним. Мабуть, на наступні питання Артем відповість якось так: «Я ж не п’ю каву, як Блохін» або «Я ж не збираю коло себе усіх підряд легенд клубу, як деякі».