Андронов: "Мбокані не показує? Драгович?! Хахаха!"

Динамо Київ 7 Листопада, 17:58
Відомий коментатор відверто насміхається над тренерськими здібностями Олега Блохіна.

Під час конференції на rsport.ru Олексія Андронова запитали - немов, жоден з новачків "Динамо" не показує гри на стартовий склад. Коментатор був у шоці від такого питання.

"Це Мбокані не показує? :))) Хахаха :))) Драгович не показує? Ходіння по полю - тільки проблема тренера. І ніяк інакше", - був категоричний Андронов.

"Безус поступається Беланда, інше питання, що їх іноді можна ставити удвох. Взагалі, найбільша проблема Динамо зараз - невміння грати у придушення суперника, тобто від атаки в чистому вигляді, а з багатьма суперниками це необхідно", - вважає фахівець.