"Тун" - "Динамо" 0:2. Текстлайн

Динамо Київ 7 Листопада, 19:03
Читайте з нами і отримуйте насолоду!

Доброго вечора, шановні друзі. Запрошуємо вас на справжню динамівську вечерю. Сьогодні у меню – великий смажений ТУНець, якого ми сьогодні маємо приправити ГУСЕВими лапками. Смачного вам, друзі, і головне, залишайтеся з нами – тільки так ви зможете відчути смак великого футболу!

З вами на зв’язку шеф-повар Олексій Великий. Бажаєте гостреньке? Не питання :)

Стартові склади команд:

"Динамо": Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Тремулінас, Велозу, Сидорчук, Гусєв, Беланда, Ярмоленко, Мбокані

Запасні:

Коваль, Віда, Макаренко, Вукоєвич, Аруна, Безус, Ідейє

"Тун": Фавр, Шенкель, Райнман, Віттвер, Люті, Хедігер, Шнойвлі, Саного, Садік, Мартінес, Кассіо

Запасні:

Мозер, Зігфрід, Зуффі, Феррейра, Скірінці, Саламан, Шнойвлі

Ну що ж, починаємо. Команди вже виходять на поле. "Все равны, как на подбор, тренер там чинит разбор". Грає гімн Ліги Європи, і зараз почнеться вечеря.

МАТЧ ПОЧАВСЯ!

1. Розіграли динамівці з центру поля. ОЙ! Шовковський рятує після удару в упор Шнойвлі!

2. А ось і для "Динамо" штрафний. Мбокані зачепили на половині поля суперника.

3. Ого! Спочатку Люті привіз собі кутовий, а потім був небезпечний простріл Велозу!

4. Удар Гусєва - воротар рятує, але вже було зафіксовано офсайд.

5. Штрафний для "Туну". Люті навішує на Шнойвлі, але удар не занадто складний для СаШо.

6. Капець! Садік вірвався у штрафну "Динамо" і... влучив у стійку!

7. Драгович, Хачеріді і Велозу дуже "надійно" зіграли в цьому епізоді. 

8. Але Велозу виправляється і б'є по воротах суперника. Не влучає.

9. Хачеріді впорався із пресингом від двух суперників на правому фланзі.

10. Атакує команда з трьох літер, середня з яких - "У". 

11. Мартінес на газоні, але Драгович не винуватий, вважає арбітр.

12.  А ось штрафний для гостей. Гусєв навішує, але прямо на голови суперників.

13. Сидорчук на Велозу, Велозу віддає на Беланда, але то була лише ілюзія, а не Беланда.

14. "Тун" на своїй половині поля. Щось замислює, мабуть.

15. Велозу віддає на Гусєва, той міг скористатися помилкою захисника, але м'яч відскочив занадто далеко.

16. Шенкель валив-валив Мбокані на газон, а ось він і помстився йому.

17. ВИДАЛЕННЯ! Мбокані... ЗА ЩО??!!! За розмови з арбітром. Дві поспіль жовті картки. Це повний тунець, любі друзі.

18. Що ж тепер? Невідомо. Але м'яч у "Туна".

19. Ярмоленко на газоні, Блохін біля краю поля. Обидва незадоволені.

20. А чи не сказав Мбокані щось схоже на "Ви вже задрали зі своїми попередженнями, ви чого, хлопці, совість треба мати" і все в такому дусі?

21. "Динамо, ми з тобою" - лунає на стадіоні.

22. Ярмоленко фолить під час атаки. 

23. Шовковський перший на м'ячі, і він знов повертає його до гри. Ненадовго, бо аут вже для господарів.

24. Удар Садіка в падінні - повз ворота.

25. "Київ, Київ" - наших добре чути. 

26. Серія взаємних помилок у центрі поля.

27. Садік б'є з гострого кута - повз ворота!

28. До речі, а чому б "Дніпру" не купити Садіка. Грали б в одній команді Садік і Мазух

28. ГООООООООООООЛ!!! 0:1! Шенкель зрізає м'яч у свої ворота після прострілу Ярмоленка з правого флангу!!

29. Сумно стало Шенкелю без Мбокані, ось він і розважився. Саме після фолу на Шенкелі вигнали з поля нашого Дьємерсійчика.

30. Кассіо в офсайді.

31. Штрафний для "Динамо". Навіс на правий фланг - а там нікого немає...

32. Удар Люті - Шовковський на місці.

33. Народна мудрість

Динамо не зможе, Тун допоможе

33. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Сидорчук від душі зніс Саного

34. Ну, як вам тунець? Одного кухаря вигнали, але це такий тунець, що сам на сковорідку проситься.

35. Беланда м'яч приймає - і тут же дарить його супернику.

36. Блохін собі місця не знаходить, бігає туди сюди, щось кричить. 

37. Штрафний для "Динамо" перетворився на аут.

38. Шовковський у цей час, мабуть, кращий плеймейкер у "Динамо". Роздає паси точні.

39. Друга поспіль контратака "Туну" відбита динамівцями.

40. Навішує Сілва до штрафної - занадто високо!

41. Беланда знов втрачає м'яч. Ну що ж, це теж треба вміти робити.

42. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Драгович та Шнойвлі посперечалися і обидва заробили по гірчичнику.

43. В котрий раз втрачає "Динамо" м'яч не від того, що помилилися, а від того, що просто не знають, що з ним робити.

44. Сидорчука збивають прямо на лініі воріт ("лицьовій лінії"). Штрафний для киян.

45. Був штрафний, став кутовий

45+1. Подача Гусєва на Хачеріді, удар головою - вище воріт!

СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Без Мбокані, але з голом! Що ж, друзі, ви можете поки піти та налити щось смачненьке до тунця - але через 900 секунд обов'язково повертайтесь!

До речі, вгадайте, чому сьогодні немає Ленса навіть у заявці на гру?

1). Він сказав арбітру те ж саме, що й Мбокані, але ще до початку матчу

2). Його з'їли лангольєри

3). У нього розтягнення підреберного м'язу

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ! Звичайно ж, правильна відповідь - 3

46. ЗАМІНА! Вукоєвич замість Сидорчука. 

47. Ярмоленко тримається за ногу. Хоч би все обійшлося!

48. Садік навішує на Люті, той продовжує... але на місці Драгович, який перехоплює м'яч

49. Удар від "Туну" - Вукоєвич приймає м'яч на груди. 

50. Кутовий від "Туну" відверто невдалий. І ось атака "Динамо" - Ярмоленко м'яч прийняв, а другим торканням відправив його... ну, майже до цілі.

51. А "Тун" все атакує і атакує. А що йому залишається?

52. Навіс Люті - до рук Шовковського.

53. А ось СаШо виходить вперед. Пам'ятаючи матч із "Зорею", становиться тривожно, але арбітр вже свиснув офсайд.

54. Штрафний для "Динамо". Дуже небезпечно. Але Гусєв не б'є, а віддає на Ярмоленка. Той прострілює, але неточно.

55. "Хорош, хорош, хорош", - кричить Блохін. Мабуть, грають-таки його підлеглі.

56. Пробиває Саного по центру - повз ворота

57. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Арбітр все ніяк не вгамується. Вукоєвичу показує картку він, а за що - незрозуміло поки що.

58. Охохо!!! Шовковський віддав РОЗКІШНИЙ пас на Гусєва, той ШИКАРНО віддав на правий фланг на Ярмоленка, Андрій вірвався до штрафної і... вдарив прямо у воротаря.

59. На газоні Драгович. Невже це все через штучне покриття?

60. ЗАМІНА! Віда замість Драговича. Готуйте валер'янку.

61. Удар Мартінеса - невлучно. 

62. Садік вривається у штрафну "Динамо" зоною лівого інсайду - і пробиває! Не влучив, не влучив, не влучив!

63. Хачеріді поклав Мартінеса на газон.

64. Мартінес відправляє м'яч бозна-куди - таке то, ані пас, ані удар.

65. "Забєру тебя я в ТУНдру, ми поєдєм ми помчімся на олєнях утром раннім"... це я так, наспівую, поки нічого не відбувається.

66. УФФФ! Відбулося! Віда на диво чудово зіграв, нейтралізував суперника у власній штрафній.

67. Штрафний на користь "Динамо". Достатньо близько до воріт.

68. У м'яча Ярмоленко. Він розбігається і...

69. ГООООООООООООЛ!!! 0:2!!! Ярмоленко пробиває прямо під пеперечину!

70. ЗАМІНА! К. Шнойвлі і Кассіо покинули поле, замість них війшли Ферейра і М. Шнойвлі

71. Шовковський вибиває м'яч у поле. Вільний удар від воріт. Все добре, все під контролем.

72. Беланда фолить в атаці. Ніякий він сьогодні. "Нікакуша"

73. "Тун" невдало розігрує штрафний.

74. ЗАМІНА! Цуффі виходить замість Віттвера

75. А Шенкель забивав так:

76. Феррейра пробиває повз ворота.

77. В офсайді "Тун", нічого не виходить у господарів останнім часом. 

78. У "Туна" аут, у нас тайм-аут - гол Ярмоленка, будь ласка. Чекайте, тут Саного ТАК пробив! Поруч із дев'яткою! УФФФ

Ну добре, добре, ось відео:

79. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Цуффі недаремно на поле вийшов - помстився Ярмоленку за гол ліктем у обличчя.

80. Таке "Динамо" я хочу бачити! Ярмоленко пробіг лівим флангом і віддав на Гусєва, а той п'ятою (!) віддав на вільного Вукоєвича. Але, на жаль, офсайд був у Огнена.

81. "Київ, Київ", - кричить стадіон. Цікаво, це точно "Тун" сьогодні господарі?

82. Тремулінас у підкаті вибиває м'яч у Ферейри.

83. І знову Тремулінас. Не пройде його ніяк суперник...

84. Удар Люті зі штрафного - повз ворота.

85. "Динамо" розігрує штрафний лівим флангом. Атака триває.

86. Атака "Туну" захлинається... чекайте! Який удар від Шнойвлі у ближню дев'ятку, і який сейв Шовковського!

87. Саного навішує на Мартінеса, той б'є - поруч зі стійкою!

88. Шовковський знову рятує, але був в офсайді вже Цуффі.

89. ЗАМІНА! Макаренко замість Гусєва.

90. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Арбітра, мабуть, у дитинстві українцями лякали. Ярмоленко цього разу у списку "героїв"

90+1. "Еще играть три минуты", - кричить Блохін. Ок

90+2. Віда зриває атаку суперника. Жовта? Ні, аж дивно. А Ярмоленко б'є здалеку, але трохи не влучає!

90+3. Пожежа біля воріт Шовковського! Спочатку Макаренко завадив пробити Мартінесу, а потім суперник сам пробив повз ворота...

90+4. Ще удар від "Туну". Неточно. Як завжди. 

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! Вітаємо, друзі, з перемогою! 

ОГЛЯД МАТЧУ: