Олександр Шовковський: "Кожен матч важливий"

Динамо Київ 7 Листопада, 22:59
Капітан "Динамо" поділився враженнями від матчу своєї команди із швейцарським "Туном"

Капітан "Динамо" в інтерв'ю програмі "ПроФутбол" поділився враженнями від матчу своєї команди із швейцарським "Туном":





- Олександр, чи важливо для "Динамо" вийти з групи саме з першого місця?

- Ви знаєте, ми зараз не дивимося на турнірну таблицю. Після перших двох турів ми опинилися у дуже складній ситуації, маючи за плечима усього одне очко. На турнірну таблицю ми будемо дивитися вже після останньої гри. Кожен матч для нас важливий.



- Щодо вилучення Мбокані: чи була у перерві в роздягальні розмова, чому так сталося?

- У перерві є більш важливі справи - ми налаштовувалися на другий тайм. А щодо Мбокані, звичайно, потрібно поговорити, розібратися. Цей епізод обов'язково буде проаналізовано і тренерський штаб зробить певні висновки.