Урс Фішер: "Автогол "убив" Тун"

Динамо Київ 7 Листопада, 23:04
Головний тренер швейцарського "Туна" Урс Фішер прокоментував поразку своєї команди в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти київського "Динамо".

 
"Важко дуже аналізувати цей матч. Було багато хорошого і поганого. Ми грали майже весь матч в більшості, але просто не могли нічого зробити. Чи не змогли реалізувати свої шанси. Плюс нам не пощастило з автоголом. Він "убив" команду. Напевно, ми могли б грати і три години, але так і не забили б "Динамо", - передає слова Фішера кореспондент "

Чемпионат.com

" Сергій Дрига.