Вже взимку іспанець може підписати попередній контракт з іншим клубом.
За чутками таким клубом може стати київське "Динамо", яке хоче бачити іспанця на заміну Олегу Блохіну, у якого результати не дуже то й втішні.
Проте сам гендиректор "Дніпра" Стеценко ці чутки відкидає. "Вперше таке чую", - каже він.