Коноплянка: Якби не фізіотерапевт, то я лежав би в лікарні

Футбол України 8 Листопада, 08:28
Півзахисник дніпропетровського "Дніпра" Євген Коноплянка поділився думками щодо гри своєї команди в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти "Пасуш де Феррейра".

 





"Гра непроста, але ми виграли. На одній нозі ходив, бо били по ногах в кінцівці. Забили ногу, але це робочий момент. Фізіотерапевт рятує. Якби не він, я б лежав у госпіталі, дивився футбол по телевізору. Процедури, масаж рятують", - сказав Коноплянка