Настрій в команді після перемоги в 4-му турі групового етапу Ліги Європи над швейцарським «Туном» піднесений. До того ж на «Волинь» команду налаштовувати особливо і не потрібно. Гравці, напевно ще не забули непередбачену втрату очок у грі першого кола в Києві (1:1).
Лучани, в свою чергу, цілеспрямовано весь тиждень готувалися до зустрічі з динамівцями, розписавши свою підготовку буквально по годинах. У стані «хрестоносців» не приховують, що хочуть, як мінімум, довести не випадковість успішної гри в попередньому турі УПЛ проти донецького «Шахтаря» (2:0).
На передматчевій нараді команд було вирішено, що господарі вийдуть на поле стадіону «Авангард» (на фото) о 19.30 у білому комплекті домашньої форми (воротар в зеленому), а гості у виїзному синьому в смужку (голкіпер в жовтому).
Протягом усього дня небо у Луцьку буде вкрите хмарами. Ранковий невеликий дощ продовжуватиме йти вдень і закінчиться лише ближче до вечора. Температура повітря на момент початку зустрічі о 19.30 складе +6 °.