Він вважає, що дві поразки поспіль не відповідають статусу «Динамо».
«Після перемоги над «Шахтарем» «Волинь» буде не проти укласти на лопатки ще одного гранда», - цитує колишнього «Лева» "Спорт-Експрес в Україні". «Але емоційного підйому буде явно недостатньо».
Чому недостатньо, чому «Волинь» не переможе? Стронціцький вважає так: «Після низки невдач киянам потрібно набирати очки, та й статус не дозволить «Динамо» програти двічі поспіль. Мій прогноз - 1:2 на користь команди Олега Блохіна».