Газзаєв: без українців у "Динамо" перемог не буде

Динамо Київ 10 Листопада, 20:07
Екс-тренер "Динамо" розповів, що заважає клубу досягати великих успіхів.

"Коли я тренував "Динамо", я підводив до основи місцевих вихованців. Бо я розумів - якщо кістяк команди не будуть складати гравці української національності, перемог не буде", - зізнається Валерій Газзаєв в ефірі каналу "Футбол".

"Що не виходить у Блохіна? Існує три компонента, які забезпечують успішний результат: керування, тренування (сюди входить і тактика) і психологія. Наразі у "Динамо" не працює жодний", - підкреслює тренер.