- За рахунок чого вдалося перемогти, адже не секрет, що напередодні матчу були досить песимістичні настрої у вболівальників?
- У першу чергу ми прагнули реабілітуватися за поразку в минулому турі від «Зорі», де поступилися при досить непоганій грі. Зрештою, нам пора наздоганяти лідерів, адже вони зовсім поруч у турнірній таблиці. Завдання для нас у кожній грі - виходити і вигравати.
- В який момент стало зрозуміло, що перемога від «Динамо» вже нікуди не дінеться?
- Думаю, коли ми забили третій м'яч, то стало набагато легше. При досить слизькому рахунку 2:1 будь-яка дрібна помилка чи випад може закінчитися плачевно. Забивши третій, ми відчули впевненість, забили четвертий і впевнено завершили зустріч.
- Звідки такі фізичні резерви, адже у команди досить напружений графік?
- У нас багато футболістів в обоймі першої команди. Тренерський штаб вносить корективи, робить заміни, дає всім грати. Цілком нормально проводити по два матчі на тиждень.