Валерій Газаєв: «До Мбокані потрібно застосувати найжорсткіші санкції»

Динамо Київ 11 Листопада, 07:55
Колишній тренер «Динамо» Київ в ефірі «Великого Футболу» прокоментував вилучення конголезького нападника «біло-синіх» в матчі проти «Туну».

Колишній тренер «Динамо» Київ Валерій Газаєв в ефірі «Великого Футболу» прокоментував вилучення конголезького нападника «біло-синіх» в матчі проти «Туну».

«В матчі з «Туном» дуже важливим є результат. «Динамо» спочатку було фаворитом. Тим більше в цьому році президент клубу купив дуже хороших футболістів і для мене дивно, що «Динамо» в чемпіонаті так незадовільно грає. Особливо цей епізод з Мбокані говорить про те, що він себе надто вільно почуває, може говорити з суддями, цілковито безвідповідально до цього відноситься. До нього потрібно застосувати найжорсткіші санкції, бо це говорить про безвідповідальність. Головний тренер повинен керувати гравцями, тому що по-іншому не може бути»,  сказав Газаєв.