Джо Харт про перемогу над «Динамо»

Динамо Київ 26 Лютого, 18:01
Голкіпер «Манчестер Сіті» прокоментував переможний матч проти київського «Динамо».

«Манчестер Сіті» ніколи не грав у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Тепер, з урахуванням перемоги в гостях, ця мета дуже близька. Хоча ще нічого не вирішено, тому що невідомо, в якій формі ми будемо перед повторною грою», — сказав голкіпер в ефірі телеканалу «Футбол 1».