Блохін: відпочивайте, хлопці

Динамо Київ 12 Листопада, 14:41
Тренер "Динамо" надав три дні вихідних своїм гравцям.

Тренер "Динамо" надав три дні вихідних своїм гравцям.

Звичайно, не всім, а лише тим, хто залишився у команді - усі інші відправились до таборів своїх збірних. Таких було багато - ось і вирішив Олег Блохін не мучити хлопців та дозволив їм три дні відпочити.

На клубній базі в Конча-Заспі оголошено збір у другій половині дня четверга, в цей же день буде проведене перше тренування в рамках підготовки до матчу чемпіонату України з «Говерлою», повідомляє офіційний сайт "Динамо".