Тренер "Динамо" надав три дні вихідних своїм гравцям.
Звичайно, не всім, а лише тим, хто залишився у команді - усі інші відправились до таборів своїх збірних. Таких було багато - ось і вирішив Олег Блохін не мучити хлопців та дозволив їм три дні відпочити.
На клубній базі в Конча-Заспі оголошено збір у другій половині дня четверга, в цей же день буде проведене перше тренування в рамках підготовки до матчу чемпіонату України з «Говерлою», повідомляє офіційний сайт "Динамо".