- Бенуа, ви вже знаєте, де будете о 21:45 у п'ятницю, 15 листопада?
- На "Олімпійському", звичайно. Буду вболівати за свою збірну з другом, який приїде з Франції.
- Чого чекаєте?
- Як мінімум, матчу двох великих команд. І, звичайно ж, перемоги співвітчизників. Знаючи рівень гравців збірної Франції і багатьох футболістів української команди, можу сказати, що буде дуже цікаво. Але досвід - на боці Франції.
- Могли б поділитися прогнозом?
- Ні-ні. Гра все покаже.
- Є український мультфільм, в якому українські козаки обіграли французів 2:1. Як вам такий варіант?
- Ну, це старе. До того ж, це був мультфільм.
- До речі, знаєте, що з 14 листопада в кінотеатрах України виходить комедія "Хай живе Франція!" про двох пастухів, що намагаються підірвати Ейфелеву вежу?
- Якщо чесно, нічого про цей фільм не чув.
- А яка ваша улюблена комедія?
- "Вечеря з придурком" - з Тьєррі Лермитта і Жаком Вільре. Рекомендую!
- Франції під силу зупинити Ярмоленка та Коноплянку?
- Послухайте, у захисті нашої збірної грають Евра з "Манчестер Юнайтед", Санья з "Арсеналу", Дебюші з "Ньюкасла", Кліші з "Манчестер Сіті"... Їх нічим не злякаєш. До такого роду протистоянь вони звикли.
- Дешам побоюється київських морозів...
- Ні-ні, це не повинно скласти жодної проблеми. Наші збірники грають в Англії, Німеччині, подібними погодними умовами їх не здивуєш.
- В Україні згадують, як Франція через плей-оф виходила на ЧС-2010. Матч з Ірландією, рука Анрі, на яку закрив очі арбітр. Багато хто вбачає в цьому вплив боса УЄФА француза Мішеля Платіні. І бояться цього впливу на суддівство поєдинків з Україною...
- Недобре про це згадувати. Упевнений, все буде вирішуватися в спортивній боротьбі.
- У вас є сумніви, що Рібері отримає "Золотий м'яч"?
- Він повністю заслуговує цієї нагороди, тому що виграв все, що тільки можна, зі своїм клубом - Лігу чемпіонів, чемпіонат, Кубок Німеччини.
- А якщо Україна не пустить Франції на чемпіонат світу?
- Подивимося.
- Порадите, як можна його зупинити?
- О! Цього (сміється) я вам сказати, на жаль, не можу.
- Знаєте, що Україна вже чотири рази грала в плей-оф і завжди програвала?
- Не знав, якщо чесно. Се ля ві.
- Невже з українськими одноклубниками по "Динамо" не обговорювали тему плей-оф?
- Не дуже. Більше - з франкомовними партнерами.
- До речі, матч Україна - Франція (0:2) на Євро-2012 дивилися?
- Дивився. Але не скажу, що збереглися в пам'яті події тієї гри. Минуло вже два роки. Зараз буде зовсім інша історія.