"Тренувались до останнього моменту", - повідомляє Олександр Богданов "Українському футболу". "Але ніхто з керівництва на контакт не виходив". А коли відбувалася зустріч, на який Рабінович пропонував "обнуління контрактів", футболіста на ній не було, бо його це не обходило. "Все ж таки я перебував у оренді, мене це частково стосується", - пояснює Богданов.
"Чому не вдалося зберегти "Арсенал"? Не знаю, можливо, керівництво і правда не дуже хотіло. Ми - то ладно, знайдемо командну, а куди йти дітям? У дитячій школі клубу тренуються 600 молодих футболістів. В мене навіть слів немає для всього цього..."
"Зараз я тренуюсь із Динамо-2", - продовжує гравець. "Дніпро"? В мене є менеджер - Дмитро Дмитрович Селюк, ось з ним ми і вирішимо, де продовжиться моя кар’єра. Без нього я нічого вам підтвердити не можу».