Євген ХАЧЕРІДІ: «Непереможних команд не буває!»

Динамо Київ 15 Листопада, 12:56
Захисник київського «Динамо» та збірної України Євген Хачеріді вважає, що жереб був не надто прихильним до національної збірної, обравши в суперники збірну Франції.

Тим не менш, він упевнений, що наші хлопці спроможні переграти грізного суперника та вибороти путівку до фінальної стадії чемпіонату світу 2014 в Бразилії.



- Євгене, збірна України за підсумками відбіркового етапу фінішувала в групі другою. Як вдалося цього досягти після відверто невдалого старту?



- Так, у нас справді був непростий період, коли не все вдавалося. Однак, у певний момент ми зрозуміли, що відступати нам нема куди, необхідні лише перемоги. Ми їх і досягли разом із Михайлом Фоменком, лише Англію переграти не вдалося. Після цього мені стало зрозуміло, що англійці у своїх заключних матчах проти Чорногорії та Польщі свого не втратять.



- У першому матчі із Сан-Марино вам вдалося відзначитися дублем, причому історичним, адже до того ніколи в збірній центральному захиснику не вдавалося забити відразу два голи...



- Так, причому один із цих голів я вважаю одним із найкращих, який мені поки вдалося забити.



- Для того щоб потрапити на ЧС-2014, збірній України доведеться подолати опір збірної Франції. Як ви розцінюєте шанси нашої команди на успіх у цих непростих поєдинках?



-Звичайно, хотілося б мати в суперниках іншу команду, але жереб був невблаганним. Тим не менш, я вважаю, що непереможних команд не буває! Упевнений, шанси перемогти у нас є й ними необхідно скористатися!



Повну версію інтерв'ю, в якому Євген Хачеріді розповідає про свої взаємини з Домагоєм Відою та Александаром Драговичем, а також про інші клубні справи читайте у свіжому номері журналу «Динамо Київ».