На 90 +5-й хвилині першого стикового матчу за право брати участь у фінальному турнірі чемпіонату світу-2014 між Україною та Францією головний арбітр поєдинку турок Джюнейт Чакир вилучив з поля захисника нашої збірної Олександра Кучера.
Тим самим гравець "Шахтаря" став першим в історії гравцем національної команди, що отримав в її лавах дві червоні картки.
Першого разу Кучер проштрафився подібним чином у 2011-му, у товариській грі між Україною та Австрією. То видалення стало для нашої національної команди "ювілейним", 10-м. Нинішня червона картка Кучера - 14-а.