Гравець збірної України дав коротке інтерв'ю у програмі "Шустер Live".
- Ви один з кращих гравців цього матчу. Протистояти Рібері та Евра - це як матч рівня Ліги Чемпіонів. Як ви себе почуваєтє?
- Я думаю потрібно віднестися до цього результату спокійно. Ми зіграли тільки перший тайм. Потрібно подивитися гру, зробити аналіз і підготуватися до матчу в Парижі.
- Ви бачили, що воротар доторкнувся до м'яча?
- Коли я взяв м'яч в руки, я був упевнений, що заб'ю. Я бачив, що він дотягнувся до м'яча, але найголовніше, що м'яч у сітці.
- До цього у збірній пенальті били Гусев, Селезньов, Девіч?..
- Ви назвали трьох гравців. Я думаю сьогодні бив той, хто був більш впевнений.
- Ваше враження від гри Рібері?
- Ну, звичайно, видно, що це футболіст топ рівня. Але Федецький молодець, добре проти нього зіграв.
- Так, добре, тільки проблема, що в Парижі його не буде...
- У тренерського штабу є 4 дні що б подумати, ким його замінити. Є Морозюк, Мандзюк, Гусев. Вирішувати тренерам.
15.11.13 - Андрій Ярмоленко - Україна 2:0 Франція
по 1927_kiev_ua