Андрій Ярмоленко: "Федецький - молодець!". ВІДЕО

Динамо Київ 15 Листопада, 22:46
Гравець збірної України дав коротке інтервью у Шустер Live.

Гравець збірної України дав коротке інтерв'ю у програмі "Шустер Live".

- Ви один з кращих гравців цього матчу. Протистояти Рібері та Евра - це як матч рівня Ліги Чемпіонів. Як ви себе почуваєтє?



- Я думаю потрібно віднестися до цього результату спокійно. Ми зіграли тільки перший тайм. Потрібно подивитися гру, зробити аналіз і підготуватися до матчу в Парижі.



- Ви бачили, що воротар доторкнувся до м'яча?



- Коли я взяв м'яч в руки, я був упевнений, що заб'ю. Я бачив, що він дотягнувся до м'яча, але найголовніше, що м'яч у сітці.



- До цього у збірній пенальті били Гусев, Селезньов, Девіч?..



- Ви назвали трьох гравців. Я думаю сьогодні бив той, хто був більш впевнений.



- Ваше враження від гри Рібері?



- Ну, звичайно, видно, що це футболіст топ рівня. Але Федецький молодець, добре проти нього зіграв.



- Так, добре, тільки проблема, що в Парижі його не буде...



- У тренерського штабу є 4 дні що б подумати, ким його замінити. Є Морозюк, Мандзюк, Гусев. Вирішувати тренерам.



15.11.13 - Андрій Ярмоленко - Україна 2:0 Франція

по 1927_kiev_ua