Федецький: "У Франції що не гравець, то зірка, а у нас вся команда зірка". ВІДЕО

Динамо Київ 15 Листопада, 23:26
Захисник збірної України Артем Федецький поділився своїми враженнями після перемоги над збірною Франції (2-0).

"Полечу з командою. Хлопці говорили, що у збірної Франції що не гравець, то зірка. А у нас вся команда була зіркою сьогодні. Шанси як були, так і залишаються 50 на 50. Не варто закидувати нас компліментами. Реалізували майже все, що мали. Не потрібно робити поспішних висновків, адже на нас чекає ще другий матч.



Я також не дуже добре зіграв, потрібно було краще. Рібері - головний кандидат на Золотий м'яч. Мені потрібно було щільніше з ним зіграти, менше залишити йому вільних зон. Попереду ще серйозний матч. Головне - добре відновитися і налаштуватися на цю гру", - сказав Федецький в ефірі телеканалу "Інтер".