в першому матчі плей-офф відбіркового циклу чемпіонату світу, повідомивши, за рахунок чого українці відсвяткували успіх на полі НСК "Олімпійський" у Києві.
"Звичайно, ми дуже сильно налаштовувалися на цей матч. Особисто я хвилювався менше, ніж перед матчем з Англією, ми були впевнені в своїх силах, знали, що треба робити, і підтримували один одного. Це й вилилося в результат.
Ми не робили гучних заяв, але були готові виграти", - сказав хавбек в ефірі українського телеканалу «Інтер».