Коноплянка: Федецький заслуговує на золотий м`яч більше, ніж Рібері

Динамо Київ 15 Листопада, 23:43
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти збірної Франції. Зустріч завершилася з рахунком 2:0





"Так, читав, що нібито дружина Рібері вже приготувала місце для золотого м'яча, але краще Артему Федецькому дати м'яч, а не Рібері. А французу дружина нехай вазу для квітів поставить.

Зозуля? Також молодець, у нього сьогодні вийшла гра!

Я молодець? Ні, я Ромі Зозулі місце звільняв. Добре, що добре закінчили. Нам сьогодні вдалось дуже надійно зіграти.

Коли Зозуля дасть інтерв'ю? Я у нього запитав, якщо вийдемо на чемпіонат світу, даси інтерв'ю? Він погодився", - наводить слова Коноплянки кореспондент

"Чемпионат.com"

Артем Омельяненко.



15.11.13 - Євген Коноплянка - Україна 2:0 Франція

по 1927_kiev_ua