"Позитивний результат. Так, я порушив свідомо, йшов на фол. Суперник прокидав повз мене і міг небезпечно вийти до наших воріт. 2:0 - все-таки краще, ніж 2:1. Дискваліфікація? Поки рано думати. Михайло Іванович знайде вихід. Тренер подякував за перемогу, але поки що зроблено лише половину справи", - наводить слова Кучера кореспондент
"Чемпионат.com"
Артем Омельяненко.