Євген Макаренко: «Грати з «Говерлою» після паузи буде нелегко»

Динамо Київ 16 Листопада, 06:31
Захисник київського «Динамо» Євген Макаренко, який минулий сезон провів у складі ужгородської «Говерли» на правах оренди, поділився своєю думкою на рахунок того, яким буде матч проти ужгородців.

Захисник

київського «Динамо»  Євген Макаренко, який минулий сезон провів

у складі ужгородськ

ої «Говерл

и» на правах оренди, поділився своєю думкою на рахунок того,

яким буде матч проти ужгородців.

- На мій погляд, невелика проблема з цим існує. Відчуваю, що буде нелегко. Пам'ятаю, і після минулої паузи в жовтні, коли грала збірна, в матчі чемпіонату проти «Арсеналу» було важкувато. Дійсно, всі повернулися в різній функціональної готовності, одні грали у складі своїх збірних, в інших був тренувальний цикл. Але я сподіваюся, що ми впораємося, всі повернуться якщо не в оптимальних, то просто хороших кондиціях, як у моральному, так і в фізичному плані, і підійдуть до матчу в хорошому стані.