Захисник національної збірної Австрії та
«біло-синіх» Александар Драгович розповів про свою адаптацію в стані «
киян».
- Переїхавши до України, ви сказали, що вам нескладно тут адаптуватися. А зараз сумуєте за батьківщиною?
- Для мене « Динамо» - видатна команда, для мене честь виступати в її складі. Я дійсно дуже швидко адаптувався і звик, тому що завжди поруч були Берислав (Станоєвич - селекціонер «Динамо» - прим.), Вукоєвич та Віда, які дуже мені допомогли у новій країні. Тому я не відчував ніяких незручностей чи дискомфорту. За сім'єю, звичайно, сумую, і родичі іноді навідуються до мене в Київ - двічі на тиждень приїжджала мама, дідусь з бабусею також користуються кожним моментом, щоб побути зі мною. Також разом зі мною живе моя дівчина.
- Як просувається ваше вивчення російської мови? Які успіхи робите?
- Розумію вже досить багато, майже все. Берислав навчив мене тому, що необхідно знати на футбольному полі. Крім того, двічі на тиждень відвідую уроки російської мови для легіонерів, які проводить викладач на базі, і потроху починаю говорити. Скоро буду давати інтерв'ю російською (посміхається).
- Швидко знайшли спільну мову з Євгеном Хачеріді, який грає з вами в парі?
- Мова футболу універсальна. Женя Хачеріді - дуже здібний центральний захисник, і мені дуже приємно грати в парі з таким хорошим і кваліфікованим гравцем.
- А хто вас визначив у центральні захисники?
- Я починав футбольну кар'єру, граючи на позиції опорного півзахисника. Як тільки я почав залучатися до основного складу, перед матчем з «Рапідом» обидва наші центральні захисники отримали травми, і нікому було грати. Тому тренер вирішив спробувати мене в центрі захисту. Я зіграв досить добре, «Аустрія » здобула перемогу у принциповому дербі, і після цього тренер залишив мене на тій позиції, де я граю і зараз.
- Як порозумілися з головним тренером Олегом Блохіним? Можливо, він схожий на когось з ваших попередніх наставників?
- Олег Володимирович - авторитетний тренер, з яким я працюю із задоволенням. Можу відразу сказати, що за мою професійну кар'єру я ще не зустрічався з такими чудовими наставниками, як Блохін.
- Зараз ви незамінний гравець «Динамо». Важко було завоювати собі місце в основному складі?
- У «Динамо» дуже велика конкуренція за місце в основному складі. Я не думав про те, щоб стати незамінним, просто на кожному тренуванні працював з максимальною віддачею і викладався на 100 %, а головний тренер вже вирішував, кого випускати на поле.
- Що для вас означають виступи за найтитулованіший клуб України?
- Для мене « Динамо» - видатна команда, для мене честь виступати в її складі.