Анатолій Бишовець: "Україна була сильнішою"

Динамо Київ 16 Листопада, 11:28
Заслужений тренер Росії Анатолій Бишовець заявив, що збірна України заслужила перемогу над Францією (2:0) у першому стиковому матчі ЧС-2014.

«Думаю, що Україна була сильніше Франції. Вона була активніше, могутніше і заслужено перемогла. Що важливо, команда Фоменко змогла порушити всі ігрові зв'язки французької збірної. Змогла нав'язати боротьбу на всіх ділянках поля. Українці змогли нейтралізувати лідерів суперника. Правда, треба віддати належне, що французи мали достатньо моментів, щоб забити м'яч.

Вийти на чемпіонат світу французам буде дуже складно. І якщо збірна України зуміла забити два м'ячі, то я не виключаю, що і у французів є така можливість. Команда дуже цікава, але вона була не готова до того, що запропонувала збірна України. Прекрасне враження залишили Погба і Рібері. Думаю, що наступний матч стане для збірної України справжнім випробуванням.

Думаю, що Рібері в боротьбі за «Золотий м'яч» більше оцінюють по минулому сезону. Його гра з українцями залишила хороше враження, незважаючи на щільну опіку. Він створював хороші шанси для партнерів, та й у самого були відмінні моменти », - сказав Бишовець.