Мігель Велозу: "Попереду ще 90 хвилин"

Динамо Київ 16 Листопада, 11:43
Півзахисник київського «Динамо» і збірної Португалії Мігел Велозу підвів підсумки першого стикового матчу кваліфікації ЧС-2014 проти команди Швеції (1:0).

«Це перемога. У нас було більше гольових можливостей. Тепер - відпочинок і матч-відповідь.

Ми проробили гарну роботу, домінували, створювали моменти. Вважаю, ми були відмінною командою.

Знаємо, що досягли позитивного результату, але попереду ще 90 хвилин. Ми задоволені своєю грою і впевнені у своїх силах», - заявив Велозу.