Уго Льоріс: "Ми не вбиті"

Динамо Київ 16 Листопада, 12:34
Воротар збірної Франції Уго Льоріс після поразки від збірної України на полі НСК "Олімпійський" у Києві не приховував розчарування, проте висловив намір добитися перемоги у відповідному протистоянні, яке, нагадаємо, прийме стадіон "Стад де Франс". У першій грі плей-офф відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014 голкіпер двічі пропустив у другому таймі.

"Ще є матч-реванш, а сьогодні ввечері ми грали проти хорошої команди, була жовта стіна, і ми щосили намагалися знайти рішення. Суперники знали, як зіграти агресивно, вони одразу створили тиск, а ми щосили продовжували рухатися вперед і створювати моменти. Якщо говорити про мінуси, суперники не могли зіграти краще, ніж це у них вийшло.

Це сумно для нас, але ми не вбиті, завжди є надія, і ми будемо намагатися у повторній грі. Ми знаємо, що в змозі переломити ситуацію, для цього потрібно провести майже ідеальний матч. Саме ми будемо господарями поля, повинні знайти рішення і схилити результат на нашу користь", - повідомив голкіпер національної команди в розмові з французькими журналістами.